1 000 - 2 000 EUR

Akvizítor

Infinity Future s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou obchodníka je vyhľadávať a dohadovať stretnutia s potenciálnymi investormi za účelom prezentácie nášho projektu. Samotnú prezentáciu zabezpečuje naša spoločnosť.

Atraktívna schéma odmeňovania, pre ambicióznych možnosť získať podiel vo firme a zaujímavý pasívny príjem

Na osobný pohovor budú vybraní uchádzači pozvaní do Bratislavy, následne je možné pracovať vo svojom regióne. Pravidelné porady 1 x do mesiaca budú bývať v Bratislave. Z dôvodu vysokého záujmu o pozíciu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikatívnosť, aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh, príjemné vystupovanie, prezentačné a organizačné schopnosti, obchodné myslenie, orientácia na výsledky, skúsenosti s akvizíciou sú výhodou

Informačné technológie

Lazaretská 23
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Lalka
Tel.: +421905394686
E-mail: poslať životopis
ID: 3715136   Dátum zverejnenia: 12.7.2019