Prevádzková manažérka pre malú IT firmu - part time

Infinit, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si všestranná, ciaľevedomá a vieš sa významne podielať na prevádzke firmy s 15 programátormi? Môžeš mať prácu s výnimočnou flexibilitou a autonómiou.

Tvoje úlohy:
- organizácia a prepájanie informácií a komunikácie medzi zákazníkmi, kolegami, dodávateľmi a kandidátmi naprieč komunikačnými platformami a nástrojmi
- zabezpečenie spokojnosti tímu s pracovným prostredím, organizácia teambuilding aktivít
- vybavovanie online nákupov, pošty, kuriérov, drobné kancelárske úlohy

Navyše budeš mať možnosť výrazne rásť a pomôcť nám v niektorej z týchto oblastí podľa tvojej preferencie a schopností: management, marketing, sales, recruitment/hiring.

flexibilita
stabilná firma s kultúrou a potenciálom startup-u
príjemná, neformálna atmosféra bez pretvárky a stresu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

inteligencia a pružnosť, schopnosť naštudovať si novú problematiku
záujem o technológie a nové softvérové nástroje
zodpovednosť, presnosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť

Sme najstarší Python outsourcing shop v Bratislave. Zameriavame sa na Python už od roku 2007. Máme väčšinou zahraničných zákazníkov, ale v poslednom čase nás teší záujem slovenských zákazníkov o túto technológiu.

Sliačska 1/E (PLATFORMHOUSE)
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Arpáš
E-mail: poslať životopis
ID: 3870681  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.