Samostatný účtovník / účtovníčka

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1.100 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za účtovanie jednej z dcérskych spoločnosti
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Účtovanie bankových transakcií a pokladne
- Tvorba a účtovanie interných dokladov
- Spracovanie a zodpovednosť za mesačné a ročné účtovné závierky
- Kontrola náležitosti daňových dokladov
- Pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy

- Stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- Ročný výkonnostný bonus
- Dobrý sociálny program
- Flexibilný pracovný čas
- a ďalšie...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Vzdelanie ekonomického zamerania (preferenčne účtovníctvo – Obchodná akadémia alebo VŠ)
- Predchádzajúca skúsenosť s podvojným účtovníctvom podľa slovenských účtovných štandardov min. 2 roky
- Dobrá znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
- Samostatnosť a iniciatívnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť práce v systéme Navision – výhodou
- Znalosť anglického jazyka – výhodou, nie podmienkou

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3792279  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)