Zaujímaš sa o oblasť investícií a ovládaš aktívne angličtinu? Pošli nám CV! (Investment Transactions Specialist)

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba ak:
- Oblasť investícií je niečo čo ťa zaujíma
- Nevadí ak nemáš zatiaľ prax v danej oblasti, stačí ak máš motiváciu učiť sa a základnú znalosť investičných produktov
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku pre teba nie je problém (min. úroveň B2, optimálne C1)
- Ovládaš Excel na pokročilej úrovni
- Vieš dobre manažovať svoj čas a nezľakneš sa dodržiavania termínov
- Chceš pracovať v neustále sa vyvíjajúcej oblasti kde je potrebné neustále sa vzdelávať a rozvíjať
- Si tímový hráč ktorý rád zdieľa vedomosti a pracuje na zlepšovaní kvality procesov a tímu
- Máš rád výzvy

Tvojou úlohou bude:
- Potvrdzovanie a zabezpečenie platieb investičných transakcií
- Zabezpečovať kontrolu a dohľad nad dennými úlohami súvisiacimi s akciovými obchodmi a platobnými tokmi
- Potvrdzovanie obchodov a peňažných tokov s partnermi a maklérmi
- Riešenie problémov a nezrovnalostí
- Pomoc pri zabezpečení predchádzaniu finančných podvodov a praniu peňazí
- Riešenie komplexných požiadaviek od partnerov
- Denná komunikácia s partnermi v anglickom jazyku (telefón, mail)
- Pomoc pri implementácii nových regulačných požiadaviek a zmien na trhu
- Aktívne zúčastňovanie sa projektov a návrhov na zlepšovanie procesov
- Poskytovanie vstupov pre rozvoj a zlepšovanie vnútornej kontroly a risk manažmentu

Čo ponúkame:
- Prepracované vzdelávacie aktivity o životnom cykle investícií a transakcií
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Dovolenku nad rámec zákona
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Ročné odmeny k platu
- Cafeteria system
- Home office
- Sick days
- A ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť s SSC v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3716707  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac