Senior Audítor (in-house)

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2.500 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletný audit údajov a testovanie údajov
- vedenie auditov od plánovania až po konečný audit s podporou tímu odborníkov
- účasť na vykazovaní finančného rizika (FRR)
- vedenie a vykonávanie audítorských činností v rámci finančnej skupiny
- analýza údajov pomocou analytických nástrojov

- ročné bonusy
- flexibilný pracovný čas
- možnosti interného vzdelávania sa
- home office
- sick days
- plne hradená PN
- cafeteria system

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť s pobočkou v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

4

- 4 - 6 rokov praxe v oblasti auditu
- aktívna znalosť anglického jazyka (B2-C1)
- silná znalosť využitia nástrojov na analýzu dát
- znalosť SAP a / alebo Oracle podmienkou
- všestranný tímový hráč, schopný podporiť tím pri dosahovaní tímových cieľov
- skúsenosť z oblasti poisťovníctva výhodou
- znalosť SQL (aspoň základy)
- ochota cestovať (do 30 % pracovného času)

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3571239  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.500 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)