Špecialista pre modely úverového rizika

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.400 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- modelovať rizikové parametre a stanovovať výšku opravných položiek a kapitálu
- implementovať a testovať modely do lokálnych systémov
- pravidelne monitorovať správnosť aktuálneho nastavenia modelov úverového rizika
- analyzovať úverové portfólio a spolupracovať pri návrhu celkového nastavenia pravidiel schvaľovacieho procesu
- vytvárať reporty a ad-hoc analýzy pre lokálny manažment, materskú spoločnosť, Národnú banku Slovenska

- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
- zvýhodnenie na produktoch finančnej skupiny
- príspevok na DDS a životné poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, banku patriacu do stabilnej nadnárodnej finančnej skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie
- minimálne 3-4 ročná prax so spracovaním a analýzou dát alebo tvorbou štatistických modelov
- prax v bankovom sektore v oblasti riadenia úverového rizika a/alebo vývoja modelov úverového rizika podmienkou
- iniciatívnosť, tvorivosť, inovatívnosť
- aktívna znalosť anglického jazyka
- schopnosť analytického a logického myslenia

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cintorinska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Machalová
Tel.: +421915826360
E-mail: poslať životopis
ID: 3541999   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.400 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)