Daňový špecialista (in-house)

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy = 1.250 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov k daňovým priznaniam
- Spracovanie daňových priznaní ku všetkým druhom daní a poplatkov
- Kontrola správnosti dokladov a informácií súvisiacich s výpočtom daní a poplatkov
- Sledovanie zmien daňovej legislatívy a ich následná implementácia
- Interná podpora v oblasti daní, pripomienkovanie obchodných zmlúv z daňového hľadiska
- Komunikácia so správcom dane, daňovými poradcami a audítormi

- Ročné odmeny
- Príspevok na DDS
- Príspevok na dopravu
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na školné
- Flexibilný pracovný čas
- Home office
- Sick days
- Vzdelávací program
- a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť so stabilným postavením na trhu pôsobiacu v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- Praktické skúsenosti v oblasti daní minimálne 2 roky
- Znalosť daňovej legislatívy
- Samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie
- Aktívna znalosť anglického jazyka

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3393031  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy = 1.250 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie) + variabilná zložka mzdy