Mzdový účtovník/účtovníčka

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, mesačných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov
- vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, ÚPSVaR a Daňového úradu vrátane vedenia príslušnej evidencie
- príprava podkladov pre manažment
- poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach
- monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
- coaching a podpora kolegov na juniorskej pozícii

- práca v mladom priateľskom kolektíve
- motivujúce platové podmienky
- cafeteria system
- vzdelávacie aktivity
- home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stredne veľkú medzinárodnú poradenskú spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosti v oblasti pracovného práva a sociálneho a zdravotného poistenia
- 3 roky skúseností so spracovaním mzdovej agendy
- znalosť Anglického jazyka na úrovniB2
- dobré komunikačné zručnosti
- analytické myslenie a schopnosť pracovať samostatne
- proklientsky prístup

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3263279  Dátum zverejnenia: 31.1.2018