Transfer Pricing Špecialista

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava - centrum, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Posúdenia existujúcich transakcií prebiehajúcich u klientov a identifikácia rizikových transakcií
- Analýza rizík
- Výber najvhodnejšej metódy pre stanovenie transferových cien
- Príprava a pravidelná aktualizácia Transfer Pricing dokumentácie pre klienta
- Dokladanie Transfer Pricing dokumentácie v termínoch stanovených finančnými inštitúciami
- Podpora pre účtovné oddelenie počas Transfer Pricing auditu
- Monitorovanie miestnej cenovej legislatívy

- nadštandardné platové ohodnotenie
- priebežné odmeny
- home office
- flexibilná pracovná doba
- medzinárodné prostredie avšak rodinného charakteru
- možnosť kariérneho rozvoja
- minimálna fluktuácia, stabilné prostredie
- pojmy ako zaujímavé projekty a dynamické prostredie v tejto spoločnosti nie sú frázou
- na druhú stranu rozumný work-life balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Našim klientom je medzinárodná poradensko - outsourcingová spoločnosť so sídlom v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie v danom odbore
- minimálne 2 roky praxe v oblasti Transfer pricing alebo kombinácia 1 rok všeobecné dane + 1 rok Transfer pricing
- aktívna znalosť anglického jazyka

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3190619  Dátum zverejnenia: 12.12.2017