Senior účtovník - Angličtina B1

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava - centrum, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie účtovnej agendy pre klientov
- portfólio klientov tvorené menším počtom firiem (2-5 spoločností) podľa preferencií
- SW Navision, SAP, Axapta (znalosť sa nevyžaduje)
- maximálne priateľské prostredie
- rozumná pracovná doba
- lokalita: centrum Bratislavy
- jazykové kurzy pre každého (angličtina)

Náplň práce podrobnejšie:
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, účtovanie bankových transakcií a pokladnice, tvorba a účtovanie interných dokladov, spracovanie väčšieho množstva dodacích listov, príprava prehlásení do zahraničia, započítanie vzájomných pohľadávok a záväzkov, inventarizácia účtov hlavnej knihy, účasť na zostavení daňového priznania k dani z príjmov PO, mesačné spracovanie DPH, kontrolného a súhrnného výkazu, evidencia a účtovanie majetku, skladové hospodárstvo

- motivujúce platové ohodnotenie + priebežné odmeny
- priateľský pracovný kolektív s dôrazom na rodinu
- stabilné prostredie medzinárodnej spoločnosti s minimálnou fluktuáciou
- možnosť flexibilného nastavenia pracovnej doby pre dochádzajúcich zamestnancov
- portfólio klientov tvorené menším počtom firiem (2-5 spoločností)
- odborné školenia
- príspevok na zdravotnú starostlivosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stredne veľkú medzinárodnú poradensko - outsourcingovú spoločnosť, so sídlom v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- VŠ ekonomického smeru
- znalosť účtovnej i daňovej agendy podľa slovenskej legislatívy
- skúsenosť so spracovaním účtovníctva pre klientov je výhodou, dokáže ju nahradiť spracovanie účtovníctva pre viacero firiem v rámci skupiny
- 3+ rokov praxe
- znalosť anglického jazyka postačuje na úrovni B1 (vrátane verbálneho prejavu)
- lojalita, proaktívnosť, zmysel pre detail

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3131459  Dátum zverejnenia: 18.9.2017