Píšeš kvalitní kód? Web programátor/ka C#, celá ČR!

INF, s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V INFu pracujeme s:

jazykem C#, ASP.NET MVC, Entity Framework a T-SQL, Visual Studio, Team Foundation Server

Více jak 22 let na trhu, česká softwarová společnost, vývoj vlastního sytému používaného lokálními i mezinárodními zákazníky ve stavebnictví (CEMEX, ALAS, SKANSKA) a automotive (VOLVO, MERCEDES), vývoj softwaru na míru, konzultace a poradenství, podpora uživatelů a správa IT a 15 kolegů pracujících v přátelské atmosféře, .… to je INF, s.r.o.

Chceš vědět, co budeš konkrétně dělat?

Vyvíjet webové aplikace se zaměřením na obchodní a fakturační činnost, tvořit designer výrobních technologických postupů, grafická zobrazení statistik, tiskové výstupy. Vytvářet komunikační služby pro propojení centrálních aplikací s výrobou a ERP systémy. Budeš spolupracovat s dalšími kolegy v týmu – projekťák, vývojář, tester a lidi ze zákaznické podpory na přidělených projektech. Testovat webové aplikace po dokončení dílčího vývoje a připravovat nasazení aplikace na produkci.

Nebudeš na to sám. V kanceláři denně potkáš:

- Jirku, leadera, co tě ohromí extrémním nasazením, obětavostí, vstřícností a neutuchajícím tahem na branku

- Honzu, stál u zrodu INFu a je vizionář, který posunuje druhé dál

- Vojtu, vedoucího vývoje disponujícím obrovskými znalostmi a zkušenostmi

- Paju, analytika, co dokáže rozlousknout a vyřešit každý problém

- Honzu z helpdesku, co by se rozkrájel, jen aby pomohl

a deset dalších bezva kolegů, kteří v INFu táhnou za jeden provaz!

Nezáleží na tom odkud jsi! Můžeš pracovat i z domu v rámci celé ČR!

Aby se ti u nás líbilo, dáme ti:

- mzdu až 70.000,- Kč

- 25 dní dovolené

- 3 dny sick days ročně

- Stravenky v hodnotě 118,-Kč

- 4x do roka volnočasové poukázky v hodnotě 1.000,-Kč

- Příspěvek na penzijní připojištění od 500,-Kč měsíčně podle délky trvání pracovního poměru

- Možnost vratné bezúročné zápůjčky až do výše 100.000,- Kč

- Teamspiritové akce

- Možnost občasné práce na Home Office

- Služební laptop

- Služební mobilní telefon

- Nové a moderní kanceláře v centru Uherského Hradiště

- Denně ovoce a zeleninu na pracovišti

A poskytujeme také:

- Zvýhodněný nákup HW vybavení

- Jazykové kurzy

- Další odborné kurzy a školení

Více o nás najdeš na www.infnet.net

Dej nám o sobě vědět! Pošli nám životopis případně odkaz na tvůj LinkedIn profil. Nebo o sobě třeba nahraj video na YouTube, ať zjistíme, jestli přeskočí jiskra.

Nejdříve naše HR spolu s vedoucím vývoje vše posoudí. Pokud se nám budeš líbit, čeká tě milý telefonát s naší HR, aby o tobě zjistila více a pak už bychom se mohli potkat třeba při obědě, kde spolu s vedoucím vývoje probereš vše do detailů.

Odpovědí na tento inzerát dávám

společnosti INF, s.r.o., se sídlem Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště,
IČ: 253 36 509
(dále jen „Správce“)

dobrovolně souhlas se zpracováním těchto svých osobních údajů:

Identifikační údaje a kontaktní údaje (tj. zejména titul, jméno a příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu, korespondenční adresa, e-mail, telefonní číslo, kvalifikační předpoklady, přehled dřívějších zaměstnání, rozsah a dobu výkonu práce v jednotlivých činnostech, fotografie) pro účely:

účasti ve výběrovém řízení u Správce, a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance Správce.

Osobní údaje budou Správcem zpracovány strojově (automatizovaně) prostřednictvím počítačů a počítačových programů a v písemné podobě.

Doba, po kterou mohou být osobní údaje Správcem zpracovávány:
Po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 12 měsíců po skončení výběrového řízení.

Potvrzuji, že jsem byl/a poučen/a o těchto mých právech:
Za podmínek uvedených v čl. 15 až 22 GDPR a ZOOÚ má Subjekt údajů právo:
- požádat o bezplatný přístup ke svým osobním údajům zpracovávaným Správcem
- požádat o kopii těchto osobních údajů
- požádat o opravu nepřesných osobních údajů
- požádat o výmaz osobních údajů zpracovávaných Správcem, pokud již pominul účel zpracování, pokud Subjekt údajů souhlas odvolá, pokud vznese námitky proti zpracování, pokud jsou Správcem zpracovávány protiprávně
- požádat o omezení zpracování svých osobních údajů
- na přenositelnost údajů (Správce je povinen vydat osobní údaje Subjektu údajů zpracovávané automatizovaně na základě písemné žádosti Subjektu údajů jinému Správci ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu.)

Správce nemá pověřence pro ochranu osobních údajů.

Subjekt údajů má právo podat stížnost proti zpracování u dozorového orgánu, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů.

Subjekt údajů prohlašuje, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a v případě jakékoliv změny poskytnutých osobních údajů tuto změnu oznámí Správci a souhlasí se zpracováním svých osobních údajů za podmínek výše uvedených. Prohlašuje, že byl/a poučen/a o svých právech v souvislosti se zpracováním jeho osobních údajů.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů může Subjekt údajů kdykoliv odvolat zprávou doručenou na emailovou adresu: jobs("zavináč")infnet.net
Správce je oprávněn zpracovávat výše uvedené osobní údaje v souladu s GDPR a ZOOÚ i bez souhlasu Subjektu údajů dále jen v případech, pokud je zpracování nezbytné pro splnění právní povinnosti nebo pro plnění smlouvy, jakož i v případech oprávněných zájmů Správce.
Více informací o právech Subjektu údajů je k dispozici na internetových stránkách Úřadu pro ochranu osobních údajů. (https://www.uoou.cz/6-prava-subjektu-udaj/d-27276).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3587836  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000 Kč/měsíc