Hľadáme zváračov

Industritjänst Skandinavia AB

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov s osvedčeniami:

  • MMA (zváranie elektrickým oblúkom)
  • TIG (oblúkové zváranie plechov)
  • MIG alebo MAG (oblúkové zváranie elektródou v ochrannej atmosfére)

Dĺžka pracovných úloh sa líši ale môže trvať od niekoľkých týždňov až po dobu niekoľkých mesiacov. Práca na rôznych projektoch sa zvyčajne vzťahuje na prácu na stavbách alebo údržbu kotlov, ohrievačov alebo nádrží, atď. ale taktiež môže zahŕňať prípravné práce v dielňach. Ubytovanie je nami zabezpečené. Všetci záujemcovia musia byť živnostníci (v žiadosti je potrebné uviesť IČO) a mať platné zváračské osvedčenia.

Žiadosť o zamestnanie musí obsahovať:

  • Meno a IČO • Kópie platných licencií a dĺžka skúsenosti s každou zváračskou metódou
  • Úroveň znalosti izometrie
  • Vodičský preukaz a typ (ak aplikovateľné)
  • Hot Work, SSG - osvedčenia na prácu za tepla / s ohňom (ak aplikovateľné)

Prosím, žiadosti a prípadné otázky týkajúce sa pracovnej ponuky posielajte prostredníctvom tlačítka Odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3240640  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.