Mechanik nakladnych vozidiel

Industrial Services Europe s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 4 000 EUR/mesiac- Fakturácie 2x mesačne so splatnosťou 20 dní - 10+ hodín denne - možnosť pracovať aj cez víkend - 21 € hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a servis nákladných automobilov, prívesov a autožeriavov
- výmena brźd, pneumatík, oleja
- výmena bágrovej lyžice
- opravy kontajnerov (CO2 male zvary - certifikát není potrebný)

- Ubytovanie formou súkromného bytu alebo rodinného domu
- Stabilná dlhoročná práca
- výplaty pravidelne a v čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik

- flexibilitu
- samostatnosť

Industrial Services Europe s.r.o. sa zameriava na priemyselné služby na celom území Európskej Únie. Sústreďujeme sa na poskytovanie projektov pre zváračov, zámočníkov, potrubárov, brúsičov, pripravárov, elektrikárov, montérov, technikov, inštalatérov aj maliarov. Našim cieľom je uspokojiť zákazníkov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu vykonaných prác.

Máme dlhoročné skúsenosti v priemyselných službách a to sa odzrkadľuje na našich výsledkoch a spoluprácach s veľkými firmami ako napríklad Arcelor, Heineken atď.
Pre našich pracovníkov zabezpečujeme dlhoročnú a stabilnú prácu v zahraničí. Našou prioritou je zabezpečiť kompletnú starostlivosť pre našich pracovníkov, ktorých vysielame na projekty do Európskej Únie.
ID: 4041446  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac