Operátor výroby - montážnik, odformovač

INDUPOL International Ilava, s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,06 EUR/hod.Základná mzda 5,06 €/hod. + rizikový bonus 0,87 €/hod - dochádzkový bonus 0,61€/hod - čistota pracoviska 0,21€/hod, t.j. nástupná mzda vo výške 6,75 €/hod. Po získaní skúseností možnosť rastu mzdy. Zároveň ponúkame kvalitatívny a kvantitatívny bonus vo výške 6% +1,5% po splnení podmienok a príspevok na cestovné do práce vo výške 0,20 EUR/km (cesta do práce + domov). V prípade práce na živnosť je hodinová sadzba 13,- €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na nasledovné pozície:
- montáž, t.j. kompletovanie dielov produktu do finálnej podoby a ďalšie operácie na základe špecifikácie produktu, podľa stanovených postupov.
- odformovač, t.j.pomocou pracovných pomôcok uvoľní výrobok z formy

- práca v stabilnej belgickej spoločnosti s modernými a príjemnými výrobnými priestormi,
- jednozmenná prevádzka (ranná zmena) od 6.00 hod - 14.30 hod,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- ovocie na pracovisku,
- príspevok na stravu 5,85 €/deň (zamestnanecký podiel je 1,50 €),
- bezplatný pitný režim (nápojový automat),
- príležitostné firemné prezenty,
- rekondičný pobyt po splnení podmienok, t.j. 1 týždeň all inclusive kúpeľná liečba (1x za 5 rokov)
- párty pre zamestnancov 1x/rok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, lojalita a zmysel pre tímovú prácu,
- dobrý zdravotný stav, bez alergie na prach a zápach,
- flexibilita,
- manuálna zručnosť,
- precíznosť,
- technické myslenie,
- zmysel pre detail.

INDUstrial POLyester - Indupol
Spoločnosť INDUPOL International Ilava, s.r.o., belgická dcérska spoločnosť, je významným výrobcom kompozitových výrobkov pre svetový trh technológiou ručného laminovania, vákuovou infúziou a metódou RTM (Resin Transfer Molding). Hlavným portfóliom je výroba a montáž dizajnových produktov pre automobilový, lodný, poľnohospodársky a železničný priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4774191  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,06 EUR/hod.