Operátor výroby-kvalitár

INDUPOL International Ilava, s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
4,69 EUR/hod.Základná mzda + príplatky (rizikový, dochádzkový, SOS), t.j. od 6,25 EUR/hod. Príspevok na cestovné do práce vo výške 0,12 EUR/km. Prehodnotenie výšky platu po zaučení v závislosti od pozície a kvality pracovného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kumulovaná pozícia kontrolóra kvality a opravára výrobkov,
- oprava vyznačených chýb na výrobkoch,
- posudzovanie chýb na výrobkov,
- výstupná kontrola výrobkov,
- doplňujúce pracovné operácie.

- práca v stabilnej belgickej spoločnosti s vysokým potenciálom rastu,
- príjemné pracovné prostredie v moderných výrobných priestoroch,
- jednozmenná prevádzka,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- ovocie na pracovisku,
- príspevok na stravu,
- bezplatný pitný režim (nápojový automat),
- príležitostné firemné prezenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
precíznosť
systematickosť

INDUstrial POLyester - Indupol
Spoločnosť INDUPOL International Ilava, s.r.o., belgická dcérska spoločnosť, je významným výrobcom kompozitových výrobkov pre svetový trh technológiou ručného laminovania, vákuovou infúziou a metódou RTM (Resin Transfer Molding). Hlavným portfóliom je výroba a montáž dizajnových produktov pre automobilový, lodný, poľnohospodársky a železničný priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4498108  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.