Lakovač

INDUPOL International Ilava, s.r.o.

Miesto práce
Za kanálnym mostom, Ilava-Priemyselná zóna
Termín nástupu
ihneď
3,37 - 5,64 EUR/hod.- základná mzda + príplatky (rizikový, dochádzkový, za kvalitu, výkon atď.), - výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta, - prehodnotenie výšky platu po zaučení v závislosti od pozície a kvality pracovného výkonu, - príplatok na cestovné 0,12 EUR/km, - letný a zimný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nanášanie povrchovej úpravy striekaním

- práca v stabilnej belgickej spoločnosti s vysokým potenciálom rastu,
- príjemné pracovné prostredie v moderných výrobných priestoroch,
- jednozmenná prevádzka,
- zaškolenie kvalitným školiteľom, možnosť zvyšovania kvalifikácie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- ovocie na pracovisku,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- bezplatný pitný režim (nápojový automat),
- voľný vstup do športového centra,
- bezplatné jazykové vzdelávanie,
- letný a zimný bonus,
- firemné spoločenské aktivity (športový deň, vianočná párty, Mikulášsky večierok),
- príležitostné firemné prezenty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výroba výrobkov z laminátu prevažne automobilového priemyslu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové technológie,
- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť a lojalita.

INDUstrial POLyester - Indupol
Spoločnosť INDUPOL International Ilava, s.r.o., belgická dcérska spoločnosť, je významným výrobcom kompozitových výrobkov pre svetový trh technológiou ručného laminovania, vákuovou infúziou a metódou RTM (Resin Transfer Molding). Hlavným portfóliom je výroba a montáž dizajnových produktov pre automobilový, lodný, poľnohospodársky a železničný priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3870055  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,37 EUR/hod.