Software Tester - Aviation

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Bratislave vyvíjame produktovú rodinu, ktorej účelom je spracovanie leteckých dát. Prostredníctvom našich produktov dokážu naši klienti letecké dáta spracovať a vizualizovať do leteckých máp, publikácií a príručiek. Naše tímy v Nemecku a na Slovensku spolupracujú na veľkých medzinárodných projektoch pre civilný a vojenský sektor v 27 krajinách sveta.

Firma od jej založenia v roku 2004 neustále rastie a má ambíciu uchádzať sa o čoraz väčšie a náročnejšie projekty. V súčastnosti celý letecký svet sleduje našu dodávku systému pre anglický a nórsky letecký úrad.

Tvojou hlavnou úlohou bude:

Aktívna účasť na procese tvorenia testovacej stratégie
Participácia pri návrhu a príprave testovacích scenárov.
Testovanie zverených produktov (základný princíp je ownership)
Budovanie sady automatizovaných testov (continues testing)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Ponúkame:
Prostredie, ktoré víta iniciatívu a nápady.
Stabilné a priateľské pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Máme tu pre každého dobrú kávičku a tony najrôznejšich čajov
Sme kolektív a máme športového ducha (pravidelne sa ako tím Zúčastňujeme akcií ako beh Devín - Bratislava, Night Run)
Často a radi podnikáme spoločné akcie (splavy, lyžovačky, husacie hody)
Možnosť sa počas pracovných hodín zdokonaliť v angličtine na internej výuke so skvelou native-speaker lektorkou
Xbox a virtuálna realita v office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Výhodou, ale určite nie podmienkou môžu byť:

Skúsenosti s návrhom komplexnejších testovacích scenárov (taktiež znalosti Business Driven Testing)
Testovanie GUI a DB aplikácií
Prax na pozícii testera viac ako 2 roky
Aktívne využívanie nástrojov ako JIRA, Confluence
Skúsenosti s vytváraním testovacích stratégií a plánov Skúsenosti s automatizovanými testami
Certifikát ISTQB
Skúsenosti s programmi ako Test Architect, SQL, XML

Ďalšími plusmi môžu byť:

Iniciatíva pri riešení problémov - problém sa rovná výzve.
Analytické myslenie - schopnosť analyzovať problém.
Komplexnosť myslenia - schopnosť nazerať na jednotlivé úlohy v širších súvislostiach.
Tímový duch – ochota podeliť sa o svoje skúsenosti
Technický background - znalosť odborných IT pojmov a procesov aj mimo testingu

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým padom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Twin City Tower, Mlynské Nivy 10
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Čekan
E-mail: poslať životopis
ID: 3574178   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta