Store Manager ZARA, Bratislava

Inditex Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
2 429 EUR/mesiac+ bonus v prípade dosiahnutia nastavených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WE LOVE WHAT WE DO!

V spoločnosti Inditex sú naše predajne našou DNA a miestom, kde všetko začína! Učíme sa a rastieme vďaka obchodom a úžasným ľuďom, ktorí s nami pracujú. S viac ako 174 000 zamestnancami po celom svete Vám poskytujeme tie najlepšie príležitosti na rast!

Náš obchodný model je zameraný na našich zákazníkov a neustále sa prispôsobujeme ich potrebám. Milujeme to, čo robíme. Tímová práca, vášeň, zvedavosť, rozmanitosť, udržateľnosť, kreativita a pokora sú našou každodennou motiváciou. Znie to ako vy? Možno ste náš ZARA človek. Pridajte sa k nášmu tímu v Bratislave ako vedúci predajne!

ZÁKLADNÉ POVINNOSTI:

Plánovanie a riadenie procesov v predajni
Zodpovednosť za plnenie rozpočtu a podnikových cieľov
Motivovanie svojho tímu zamestnancov s cieľom zabezpečiť príjemnú pracovnú atmosféru
Plnenie všetkých prevádzkových požiadaviek
Pozitívny vzor pri poskytovaní služieb zákazníkom a uplatňovaní filozofie našej spoločnosti

ZRUČNOSTI A VLASTNOSTI:

Skúsenosti na manažérskej pozícii ( aspoň vedúci oddelenia ) v retailovom segmente
Vysoká afinita a znalosť relevantných metrík
Organizačné schopnosti
Záujem o módu a najnovšie trendy
Pozitívny prístup, komunikačné zručnosti a vysoké nasadenie
Dobrá znalosť českého a anglického jazyka

PONÚKAME :

Okrem konkurencie schopného platu získaš tiež 25% zľavu na nákup najnovších trendov ktorejkoľvek zo značiek INDITEX a rozmanitý balíček benefitov vrátane príspevku na stravovanie a Multisport karty.

Náš interný talent je našim najväčším aktívom a sme hrdí na to, že ponúkame interné propagačné programy, kde nájdeš príležitosti k rastu, e-learningové a školiace programy, sociálne projekty a spôsoby, ako sa zapojiť a prispieť k lepšej spoločnosti.

• Silné zázemie spoločnosti na medzinárodnom trhu
• Zamestnanecká zľava (25%) na všetky značky spoločnosti Inditex
• Príspevok na Multisport kartu
• Aplikácia BUSUU zdarma (online výučba až 12 jazykov)
• Uniforma
• Možnosť kariérneho rastu
• Zaškolenie
• Stravné lístky – Edenred karta (3,22€ príspevok zamestnávateľa + 2,63€ zrážka
zamestnanca) alebo finančný príspevok 3,22€ na účet zamestnanca
• Dovolenka 4 týždne (od 33 rokov 5 týždňov)
• Rozsiahly program školenia

Inditex je zamestnávateľom podporujúcim rovnaké príležitosti. So všetkými uchádzačmi sa bude zaobchádzať rovnocenne a nebudú diskriminovaní na základe rodovej príslušnosti, etnického pôvodu, pohlavia, rodinného stavu, sexuálnej orientácie, invalidity alebo veku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Inditex offers the latest trends in the fashion world for women, men and children. Its defining feature is its ability to adapt to the times and changes. We like to know what people want because we like to get it right. We have experience in taking fashion to the streets because the most important streets of the biggest cities is precisely where you will find Inditex stores. We want to reach everyone and achieve all our goals.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4551662  Dátum zverejnenia: 21.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 429 EUR/mesiac