Asistent/ka predaja - Oysho OC NIVY, Bratislava

Inditex Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
875 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WE LOVE WHAT WE DO!

Uvítajte spoločne s nami značku Oysho na Slovensku a staňte sa súčasťou tímu novo otvorenej pobočky v OC Stanica Nivy! Svojim zákazníkom Oysho ponúka vybavenie na šport, pláž či pohodlné spanie. Zistite viac na www.oysho.com

Máš vášeň pre módu a najnovšie módne trendy? Chceš sa rozvíjať v oblasti fashion retailu a bližšie spoznať fungovanie a procesy v medzinárodnej spoločnosti?

Ak Ťa tieto otázky zaujali a na väčšinu z nich si odpovedal „áno“, je možné, že hľadáme práve Teba!
Hľadáme kolegu, ktorý/á pomôže tímu plniť nasledujúce úlohy:

POPIS PRÁCE:

• Zákaznícky servis
• Práca za kasou
• Práca na skúšobných kabínkach
• Znalosť základných štandardov požadovaných v sklade
• Dodržiavanie predpisov BOZP

Nemusíš sa však vôbec báť, pretože do všetkých činností budeš zaškolený/á! :)

ZRUČNOSTI A VLASTNOSTI:

• Znalosť produktov a kolekcií na predajni
• Vek od 18 rokov
• Znalosť slovenského jazyka
• Komunikačné schopnosti
• Silný vzťah k móde
• Tímový hráč/ka
• Ochota pracovať na plný alebo čiastočný úväzok
• Flexibilita (práca aj cez víkendy)
• Samostatnosť
• Ochota učiť sa nové veci

PONÚKAME:

• Silné zázemie spoločnosti na medzinárodnom trhu
• Stravenková karta Ticket Restaurant alebo stravenkový paušál
• Multisport karta
• Zaškolenie
• Zamestnanecká zľava (25%) na všetky značky spoločnosti Inditex
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť kariérneho rastu

FINANČNÉ OHODNOTENIE:

20 hod. úväzok: 451,61 EUR
25 hod. úväzok: 564,52 EUR
30 hod. úväzok: 677,42 EUR
38,75 hod. úväzok: 875 EUR

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Inditex offers the latest trends in the fashion world for women, men and children. Its defining feature is its ability to adapt to the times and changes. We like to know what people want because we like to get it right. We have experience in taking fashion to the streets because the most important streets of the biggest cities is precisely where you will find Inditex stores. We want to reach everyone and achieve all our goals.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4329571  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac