Visual Commercial/Visual Merchandiser - ZARA, pánske oddelenie, Bratislava

Inditex Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 174 EUR/mesiac+ možné mesačné odmeny podľa dosiahnutých tržieb.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WE LOVE WHAT WE DO!

V Inditexe sú naše obchody našou DNA a miesto, kde to všetko začína! Práve z obchodov a od úžasných ľudí, ktorí s nami pracujú, sa učíme a vďaka nim rastieme. S viac ako 174 000 zamestnancami na celom svete vám poskytneme tie najlepšie príležitosti na rast!

Máš vášeň pre módu a najnovšie módne trendy? Hľadáš vzrušujúcu novú príležitosť a nebojíš sa výzvy? Dorozumieš sa po anglicky a vedenie tímu Ti nie je cudzie? Tak sa pridaj k nášmu tímu a rob každý deň niečo úžasné!

Pre náš obchod ZARA v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu:

VISUAL COMMERCIAL / VISUAL MERCHANDISER pre pánske oddelenie

Visual Commercial /Visual Merchandiser je neoddeliteľnou súčasťou imidžu Zary. Potrebujeme profesionálneho a na detail zameraného človeka, ktorý má motivácie na rozdávanie!

Hlavná náplň práce:

  • Zodpovednosť za merchandising predajne v súlade so smernicami spoločnosti
  • Efektívna propagácia novej kolekcie
  • Podpora Commercial manažéra pri identifikácii a realizácii kretívnych a vizuálnych nápadov pre predajňu
  • Vhodné využívanie rekvizít na predajni a interných figurínna vytvorenie vizuálu
  • Sledovanie najnovších módnych trendov a poskytovanie spätnej väzby o aktivitách v oblasti obchodu
  • Analyzovanie denných informácií a primerane na ne reagovať
  • Zodpovednosť za plánovanie obchodnej a vizuálnej činnosti predajne v dennom/týždennom a sezónnom režime
  • Spolupráca s Operational tímom s cieľom zabezpečiť, aby sa vždy uplatňovali najlepšie postupy v oblasti RFID
  • Kontrola úrovne produktov v predajni a komunikácia s manažérmi predajne o všetkých potrebách produktov
  • Riadenie všetkých postupov týkajúcich sa produktov
  • Podieľanie sa na školení a rozvoji kolegov
  • Poskytovanie vysokej úrovne služieb zákazníkom v rámci predajne a dodržiavanie akčných plánov služieb zákazníkom
  • Podporovanie zákazníckeho servisu s produktmi, znalosťami a povedomím o nasledovných veciach
  • Spolupráca s vedením na podpore školenia nových zamestnancov

​Schopnosti a znalosti:​

  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti maloobchodu s módou
  • Dobré schopnosti riadenia tímu
  • Požaduje sa vizuálny talent a kreatívne myslenie
  • Numerické a analytické zručnosti
  • Vášeň pre módu
  • Silné komunikačné a interpersonálne zručnosti
  • Schopnosť ísť príkladom, motivovať a rozvíjať zamestnancov
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Silná iniciatíva a sebamotivácia
  • Silné časové a organizačné zručnosti
  • Záväzok poskytovať vynikajúce služby zákazníkom
  • Iniciatívnosť pri identifikácii problémov a príležitostí na proaktívne konanie
  • Flexibilita a schopnosť riešiť problémy

Čo ponúkame:

Okrem konkurencie schopného platu získaš tiež 25% zľavu na nákup najnovších trendov ktorejkoľvek zo značiek INDITEX a rozmanitý balíček benefitov vrátane príspevku na stravovanie a Multisport karty.

Náš interný talent je našim najväčším aktívom a sme hrdí na to, že ponúkame interné propagačné programy, kde nájdeš príležitosti k rastu, e-learningové a školiace programy, sociálne projekty a spôsoby, ako sa zapojiť a prispieť k lepšej spoločnosti.

• Silné zázemie spoločnosti na medzinárodnom trhu
• Zamestnanecká zľava (25%) na všetky značky spoločnosti Inditex
• Príspevok na Multisport kartu
• Aplikácia BUSUU zdarma (online výučba až 12 jazykov)
• Uniforma
• Možnosť kariérneho rastu
• Zaškolenie
• Stravné lístky – Edenred karta (3,22€ príspevok zamestnávateľa + 2,63€ zrážka
zamestnanca) alebo finančný príspevok 3,22€ na účet zamestnanca
• Dovolenka 4 týždne (od 33 rokov 5 týždňov)
• Rozsiahly program školenia

Inditex je zamestnávateľom podporujúcim rovnaké príležitosti. So všetkými uchádzačmi sa bude zaobchádzať rovnocenne a nebudú diskriminovaní na základe rodovej príslušnosti, etnického pôvodu, pohlavia, rodinného stavu, sexuálnej orientácie, invalidity alebo veku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inditex offers the latest trends in the fashion world for women, men and children. Its defining feature is its ability to adapt to the times and changes. We like to know what people want because we like to get it right. We have experience in taking fashion to the streets because the most important streets of the biggest cities is precisely where you will find Inditex stores. We want to reach everyone and achieve all our goals.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4320766  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 174 EUR/mesiac