Office manager

Indícia, n.o.

Miesto práce
Rovniankova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme do nášho tímu flexibilného a pozitívneho človeka, ktorý nás bude vo všetkom podporovať a zabezpečí komplexný chod kancelárie a recepcie (otváranie dverí, uvítanie návštev a príprava občerstvenia).
• Zabezpečí koordináciu všetkých činností súvisiacich s prevádzkou kancelárskych priestorov spoločnosti (upratovacia služba, servisné práce, polievanie kvetov, starostlivosť o kuchynku, objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia, podľa potreby vybehne "do terénu" napr. na poštu a pod.).
• Počas školení zabezpečí prípravu občerstvenia. Školenia prebiehajú v rôznych časoch (niekedy doobeda, poobede a niekedy počas celého dňa, občasná práca aj cez víkend 1x mesačne), preto hľadáme flexibilného človeka.
• Administratívna a organizačná podpora vedenia Indície a projektových manažérov.
• Samostatná denná e-mailová, telefonická komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu ako aj s externými partnermi spoločnosti.
• Spracovanie zápisov z porád.
• Skenovanie, kopírovanie, príprava a kompletizácia materiálov.
• Evidencia pridelených mobilných telefónov, notebookov, kľúčov, atď.
• Príležitostný predaj tovaru a práca s hotovosťou.

Príjemné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív spolupracovníkov.

Informácie o výberovom konaní

K svojmu životopisu pošlite motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
Dobré komunikačné zručnosti
Samostatnosť a zodpovednosť
Chuť získavať nové znalosti a zručnosti
Znalosť práce na PC (Word, Excel, Internet) na pokročilej úrovni

Indícia je nezisková organizácia, ktorá sa venuje vzdelávaniu a inšpirovaniu učiteľov a manažérov na slovenských školách. Našim cieľom je poskytnúť im priestor na zdieľanie skúseností a sieťovanie, ukázať im príklady dobrej praxe, vzdelávať ich a poskytovať im motiváciu a inšpiráciu. Organizujeme pre nich odborné školenia, semináre, aj tematicky zamerané konferencie. Naším snom je krajina s kvalitným výchovno-vzdelávacím systémom, ktorý zmysluplne pripravuje mladých ľudí na uplatnenie sa v reálnom živote, poskytuje im pestré zážitky a podnety na vlastné objavovanie sveta. Krajina, v ktorej žiaci, študenti aj učitelia chodia do školy radi. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.indicia.sk.
ID: 3670870  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac