Montážnik/čka - elektro - práca vhodná aj pre ženy

INDEX Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
5,25 - 5,88 EUR/hod.Nástupná hod.mzda 5,25/hod. + vernostné, jubilejné prémie, prémie za dopravu, po skúšobnej dobe 5,63/hod., po dobe určitej 5,88/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava elektrických vodičov a káblov na následnú montáž
* Montáž káblov a vodičov a elektrických zariadení podľa priloženej technickej dokumentácie
* Montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
* Čítanie technickej dokumentácie.
* Odstraňovanie zistených odchýlok.
* Odovzdávanie strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní.

- po skúšobnej dobe a zaučení možnosť osobného a profesijného rastu
- práca na TPP ako interný zamestnanec spoločnosti Index Slovakia s.r.o., nie cez agentúru
- príjemné pracovné prostredie menšej a stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou tradíciou na Slovensku
- práca na 1 zmenu (po-pia od 7.00 - 15.30)
- príspevok na stravu zamestnancov, zamestnanec si hradí len 1,-/obed
- príspevok na dopravu
- vianočné a jubilejné prémie

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedený mail. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická manuálna zručnosť
- precíznosť a spoľahlivosť
- práca v tíme

Generálne opravy - REPAS a montáž nových podskupín CNC sústruhov Index, Traub
Nový projekt - montáž priemyselných 3D tlačiarní od r.2021/2022

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3290454  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,25 EUR/hod.