Reagujte bez životopisu

Pridaj sa do nášho tímu! Hľadáme operátorky do výroby vo Veľkej Ide!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,42 EUR/hod.priemerná hrubá mzda 1150€/mesačne

Popis práce

Hľadáš fajn prácu v čistom prostredí, ktorú zvládne každý? Chceš pracovať na zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Žiadna prax nie je potrebná. Práca vhodná a prispôsobená ženám.
Náplň práce:
- jednoduchá výroba snímačov a senzorov
- kontrola, balenie a označovanie výrobkov
-12 hodinové zmeny (ranná, nočná, 2 dni voľno)
- striedavá práca v stoji a v sede

Ponúkame

- čisté pracovné prostredie
- príspevok na údržbu pracovného oblečenia
- preplatenie SAD dopravy a zdarma zvoz z Rožňavy
- príplatky nad rámec zákona

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny
- práca vhodnejšia pre ženy
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Laura Fančalská
Tel.: +421915992821
E-mail: poslať životopis
ID: 4839635  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,42 EUR/hod.