Príjmeme skladníkov do skladu v Rači. TOP MZDA 1 150€, super kolektív a voľné víkendy!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Rača - Šajby, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac1150

Popis práce

Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti? Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť priamo v Bratislave, tak nás neváhajte kontaktovať!

Náplň práce:
- vyhľadávanie krabíc a dokumentov podľa objednávok
- vyhľadávanie a zakladanie krabíc podľa lokácií
- pomoc vodičom pri nakladaní a vykladaní materiálu a krabíc z kamiónov
- manipulácia s paletami pomocou paletových vozíkov
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

Pracovná doba:
- pondelok až piatok od 7:00 - 16:00 / 8:00 - 17:00

Ponúkame

- práca na TPP
- príspevok na dopravu 20€/mesiac
- voľné víkendy
- finančný príspevok na stravu
- práca je vhodná aj pre absolventa

Požadujeme

- čistý register trestov (výpis si vybavíte na každej pošte)
- vek 18+

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Ondrijová
Tel.: +421905259589
E-mail: poslať životopis