Reagujte bez životopisu

Nenáročná práca - upratovanie v obchodnom reťazci - priamo v Senci - možný výber zmien!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Obchodný reťazec, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
6,85 EUR/hod.6,85€ brutto/ hodina + víkendové príplatky podľa Zákonníka práce

Popis práce

Nenáročná práca v obchodnom reťazci - upratovanie

Náplň práce:
- upratovanie (aj pomocou upratovacieho stroja - zaškolenie)
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného
- možnosť výberu časov a dní zmien (minimálne 5 hodinové zmeny)

Ponúkame

- dlhodobá spolupráca
- priamo v Senci
- vhodné aj popri TPP, rodičovskej

Požadujeme

- 18+
- potravinársky preukaz
- skúsenosti s upratovaním priestorov (kancelárskych a pod.) vítané

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Žiaková
Tel.: +421917745919
E-mail: poslať životopis
ID: 4828906  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,85 EUR/hod.