Skladník - aj bez praxe , aj 1 zmena, aj s VZV, bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
866 - 1 300 EUR/mesiac

Popis práce

Máte záujem o pohodovú prácu vo sklade? Hľadáme šikovných pracovníkov do skladu na pozíciu operátor VZV alebo picker na trvalý pracovný pomer. Pozícia je vhodná iba pre mužov.

Nástup je možný ihneď alebo podľa dohody priamo do kmeňa danej firmy, nejedná sa o agentúrne zamestnávanie.

Náplň práce:
- manipulácia s materiálom
- prebalovanie materiálu
- prípadne práca na VZV

Práca je na jednu, dve aj tri zmeny - podľa pozície.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám Váš životopis. Radi sa s Vami spojíme a preberieme pozíciu podrobnejšie!

Ponúkame

- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- pravidelné navyšovanie mzdy
- stravné lístky vo výške 5,85€
- balíčky pre zamestnancov - Vianoce, Veľká noc
- získanie praxe v sklade
- získanie praxe s manipulačnou technikou
- práca vo fajn tíme
- príjemné pracovné prostredie
- firemné akcie

Požadujeme

- manuálna zručnosť, fyzickú zdatnosť
- spolahlivosť, samostatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Dubská
Tel.: +421915231910
E-mail: poslať životopis
ID: 4826442  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac