Reagujte bez životopisu

Super brigáda vo výrobe priamo v Krupine - možnosť zarobiť v priemere 1000 €/mesiac

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 4,5 EUR/hod.5,50€ (4,50 € brutto/hodina + odmena 1€/každá odp. hodina + príplatky v zmysle ZP)

Popis práce

Hľadáš pravidelnú brigádu a možnosť, ako si dobre zarobiť?
Počas letných mesiacov máme pre teba voľné pracovné miesto s balíkom benefitov - odmeny za dochádzku, zabezpečené stravovanie. Máš možnosť si zarobiť až do výšky 1 000 € brutto za mesiac.
Vzhľadom na náplň práce je pozícia vhodná najmä pre mužov.

Náplň práce
- pomocné práce vo výrobe
- jednoduchá práca za linkou
- montáž komponentov

Práca na 3 zmeny - striedanie v týždenných intervaloch ranné - poobedné - nočné.

Ponúkame

- možnosť získať odmenu pri 100% dochádzke 1,00€ za každú odpracovanú hodinu
- zabezpečené stravovanie
- zabezpečená doprava zo smeru Veľký Krtíš, Dudince
- práca vhodná aj pre študenta - min. 18 rokov

Požadujeme

- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Fajčíková
Tel.: +421917220321
E-mail: poslať životopis
ID: 4826431  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.