Kontrola kvality, možnosť ubytovania, bohaté bonusy!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
1 327 - 1 555 EUR/mesiac

Popis práce

Chcete sa stať súčasťou spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, ktorá patrí medzi popredných svetových hráčov v oblasti oceľových konštrukcií? Práve hľadáme technicky orientovanú šikovnú posilu na pozíciu technika kontroly kvality so špecializáciou na ISO 9712. Odmenou Vám bude zaujímavé mzdové ohodnotenie 1555 €, možnosť ubytovania, rôzne bonusy a príspevky a ďalšie. Pozícia je vhodná svojim charakterom skôr pre mužov.

Náplň práce:
- zabezpečovanie vstupnej a výstupnej kontroly výrobkov
- kontrola a skúšanie materiálov, zvarov, vyrobených dielov a ich zostáv
- spracovanie súvisiacich dokumentov

Ponúkame

- mzda 1555 € (fix 1327 € + prémie 228 €)
- možnosť ubytovania 160 €/mesiac
- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- príplatky
- bonus za odporúčanie kolegu 1000 €
- príspevky na letnú a zimnú dovolenku
- odmeny pri životných a pracovných jubileách do výšky až 6000 €
- možnosť zamestnaneckej pôžičky za zvýhodnených podmienok
- práca na dve zmeny (ranné/popoludňajšie), bez nočných
- voľné víkendy
- odborné kurzy a školenia
- spolupráca na rôznych zaujímavých projektoch
- príjemné pracovné prostredie a fajn kolektív
- možnosť spolupráce aj na živnosť

Požadujeme

- certifikát podľa ISO 9712 (aspoň 1. stupňa)
- prax aspoň rok na obdobnej pozícii
- znalosť čítania technických výkresov
- vzdelanie v oblasti strojárstva popr. iného technického smeru výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis