Reagujte bez životopisu

Ľaká ťa týždenne vyplácanie? Pracuj pre nás ako predavač pre obchodný reťazec Bratislava Drotárska.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/ihneď
5,5 EUR/hod.5,50€/hod. brutto+príplatky cez víkend (7,65€/hod-sobota a 9,81€/hod nedela)

Popis práce

Hľadáš prácu, kde by si mohol/mohla nastúpiť okamžite a ihneď zarábať? Ozvi sa nám, ponúkame ti brigádu v pokladni s týždenným vyplácaním. Brigáda je na dlhodobo.

Náplň práce:
- práca v pokladni
- starostlivosť o tovar a kontrola kvality
- komunikácia so zákazníkmi

Zmeny: 8 hodinové, možnosť pracovať aj počas víkendov,

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Ponúkame

- týždenné vyplácanie
- zabezpečené bezplatné školenie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- príjemné pracovné prostredie
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
- možnosť výberu zmien
- práca je vhodná aj pre študenta alebo absolventa

Požadujeme

- 18+ rokov
-platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
- čistý výpis z registra trestov pre pozíciu pokladník/čka (vybavíte na počkanie na ktorejkoľvek pošte)

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Klačanová
Tel.: +421907756316
E-mail: poslať životopis
ID: 4823482  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.