Reagujte bez životopisu

Práca, pri ktorej nebudeš pozerať na hodiny - picker/dokladač

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 890€ +príplatky, bonusy do výšky 300€.

Popis práce

Hľadáme nové posily do obchodného reťazca v Žiline. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Prax nie je potrebná, na všetko ťa zaučíme, takže nás neváhaj kontaktovať.

Náplň práce:
- dokladanie a vychystávanie tovaru
- práca so skenerom
- 3 zmeny

Ponúkame

- rôzne motivačné bonusy (výkonnostný do 160€, podľa pracoviska 50-80€, príspevok na hygienu 0,90€/deň a ďalšie)
- možnosť kariérneho postupu a finančného rastu
- stravovanie vo firemnej kantíne - 0,89€ obed/večera
- počas roka vitamínové, vianočné balíčky, ...

Požadujeme

- fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Dominová
Tel.: +421905319683
E-mail: poslať životopis