Reagujte bez životopisu

Top práca pre šikovných operátorov vo Vrábľoch - dva dni pracuješ a dva dni máš voľno!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiac4,84€ brutto/hod. + dochádzkový bonus+ výkonnostný bonus+príplatky

Popis práce

Pracuj ako operátor v stabilnej spoločnosti v meste Vráble, ktorá sa zaoberá recykláciou a opätovným spracovaním plastov.
Dva dni pracuješ a dva dni máš voľno :)

Náplň práce:

- obsluha stroja na výrobu plastového granulátu
- označenia a balenia vyprodukovaného materiálu
- odvoz a prívoz materiálu

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový bonus 50€
- výkonnostný bonus až do výšky 200€
- špeciálne bonusy, na základe osobnostného ohodnotenia – individuálne
- rizikový príplatok
- finančný príspevok na stravné v hodnote 5,85€
- možnosť vystavenia/obnovenia VZV preukazu
- pre fyzickú náročnosť je práca vhodná skôr pre mužov

Požadujeme

- min. vek 18r.
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosti s VZV výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Behúnová
Tel.: +421908736327
E-mail: poslať životopis