Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme skúseného CNC operátora na obsluhu moderných CNC strojov. Super mzda!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
930 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda až 1300€

Popis práce

Hľadáš príležitosť dýchať nový vzduch a pracovať v modernom prostredí v automobilovom priemysle? Ponúkame Ti skvelú pracovnú pozíciu operátora výroby. Príď pracovať k nám a získaj celý rad benefitov! :)

Náplň práce:
- Obsluha a nastavovanie CNC strojov
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúch

Základná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73€ + príplatky

Ponúkame

- zvýšime ti mzdu po zapracovaní
- kvartálne bonusy
- 13. plat a 14. plat garantovaný!
- bezproblémová doprava!
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- finančný príspevok na stravu nad rámec zákona (v hodnote 4,07€ priamo na BÚ)
- príplatok za nočnú zmenu už od 18:00hod.

Doprava (ponúkame):
- príspevok na dopravu
- bezproblémová doprava SAD
- v prípade cestovania autom - zabezpečené parkovacie miesto
- firemný zvoz z K. Chlmec, TV, RV a späť

Požadujeme

- skúsenosť s prácou operátora (akákoľvek :)
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čitbajová
Tel.: +421915746890
E-mail: poslať životopis
ID: 4816684  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac