Reagujte bez životopisu

Otvorená pozícia: montážnik vozidiel. Reagujte čo najskôr, priemerná mzda 1.650€/mesiac..

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 392 EUR/mesiac1392€ + osobná hodnotenie, príplatky za zmennosť, odmena za hospodársky výsledok

Popis práce

Chcete pracovať na 3 zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Ozvite sa, máme pre vás ponuku práce na výrobnej linke na rôznych úsekoch. Zaškolený budete v školiacom stredisku a pre úspešných uchádzačov máme pripravený celý balík benefitov.

Náplň práce:
- montáž dielov do áut
- práce na rôznych úsekoch
- montáž interiérových častí

Ponúkame

- zmluvná DOPRAVA do práce
- možnosť UBYTOVANIA
- dovolenkový príspevok
- vianočný príspevok
- bezhotovostné SPRAVOVANIE
- rôzne bonusy
- ponuka vhodná pre ABSOLVENTA (zaučíme vás)

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa nové veci

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Mrvová
Tel.: +421915856328
E-mail: poslať životopis