Skvelá pracovná ponuka operátora výroby s voľnými víkendami - mzda od 1000€ brutto

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 000 EUR/mesiacod 1000€ brutto + variabilná zložka 100€ - 150€ + príplatky ZP

Popis práce

Ak hľadáte prácu, kde sa nebudete nudiť a budete mať pravidelný pracovný čas, máme pre Vás skvelú príležitosť! Príďte pracovať do výroby, kde sa naučíte obsluhovať stroje a zvládnete to aj bez skúseností. Neváhajte a kontaktujte nás, čakáme na Vás!

Náplň práce:
- ovládanie jednoduchých strojov
- manipulácia s výrobkami
- značenie a skladovanie materiálu a výrobkov

Práca na 3 zmeny, voľné víkendy

Ponúkame

- práca od pondelka do piatku
- zabezpečené zaškolenie
- zabezpečená strava priamo na pracovisku
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe

Požadujeme

Byť ochotný manuálne pracovať a mať zodpovedný prístup k práci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis