Reagujte bez životopisu

Pracovná príležitosť v stabilnej spoločnosti_balenie výrobkov_Trenčianska Teplá

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá, Ilava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMožnosť zárobku od 1000 - 1100€/mesiac/brutto.

Popis práce

Ponúkame pracovnú príležitosť pre nové kolegyne/kolegov pri balení výrobkov v potravinárskej výrobe. Radi Vás medzi nami privítame a na všetky pracovné činnosti zaučíme.

Pracovnou náplňou je:
- balenie maloobchodných balení - hygienické balenie, 0,5 kg, 1 kg, 5 kg
- dodržiavanie zásad váženia
- kontrola zabalených výrobkov

Pracuje sa na zmeny - aj nočná zmena (nepretržitá prevádzka 2 dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná a 2 dni voľno).

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny, aj nočné
- spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Petrášová
Tel.: +421918574867
E-mail: poslať životopis