Hľadáme talentovaných strojárov so záľubou pre prácu s kovom v Leviciach-mzda až do výšky 1200 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 - 1200€ brutto/mesiac + dochádzkový a výkonnostný bonus + príspevok na dopravu

Popis práce

Je pre teba pri práci dôležitá presnosť, zručnosť a pozornosť k detailom? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu, ktorý buduje budúcnosť. Hľadáme strojárov, ktorí chcú posunúť hranice a zameriavajú sa na kvalitu a inovácie.

Náplň práce:

- obsluha výrobných strojov a liniek
- manipulácia s vyrobenými dielmi
- optická kontrola dielov a meranie

Ponúkame

- možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom
- jedáleň v areáli závodu
- dobrá dopravná dostupnosť
- práca v modernom a bezpečnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Požadujeme

- pravidelná dochádzka, ktorá je kľúčová pre chod výroby
- ochota pracovať na zmeny
- pozícia si vyžaduje silu a vytrvalosť a preto je vhodnejšia pre mužov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Reinerová
Tel.: +421915219560
E-mail: poslať životopis