Elektrikár - odmeny, dvojsmenná prevádzka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 500 EUR/mesiac

Popis práce

Pre voňavú výrobnú spoločnosť hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Elektrikár. Ponúkame získanie praxe, odmeny a motivujúcu mzdu!

Náplň práce:

- Vykonávanie elektroinštalácií a údržby elektrických zariadení
- Diagnostika a opravy elektrických porúch
- Montáž a demontáž elektrických systémov, pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek

Pracovný čas: dvojzmenná prevádzka.

Nástup podľa dohody.

Ponúkame

- Odmeny
- Získanie praxe a profesijný postup
- stravné/závodná jedáleň
- Možnosť samostatnej práce
- Iba dvojsmenná prevádzka
- Parkovanie v areáli firmy
- Príjemný a milý kolektív

Požadujeme

- Platná Vyhl. č.508/2009 Z.z. (min. § 21), prax na technickej pozícii ve výrobe
- Čítanie schém elektro, hydraulika, pneumatika
- SŠ - technické vzdelanie

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Dubská
Tel.: +421915231910
E-mail: poslať životopis