Reagujte bez životopisu

Poď si privyrobiť cez leto! Skvelá ponuka brigády vo výrobe, mzda 5,70€.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5,7 EUR/mesiac5,70€/h + príplatky za poobedné a nočné zmeny + ostatné príplatky podľa Zákonníka práce

Popis práce

Si pracovitý a manuálne zručný? Hľadáme šikovných brigádnikov na jednoduché práce vo výrobe. Vhodné pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- jednoduché manipulačné a montážne práce
- dodržiavanie pracovných postupov

Ponúkame

- moderné pracovné prostredie
- voľné víkendy
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatná doprava
- stabilná a medzinárodná spoločnosť
- príplatky za poobedné a nočné zmeny
- nepotrebuješ skúsenosti

Požadujeme

- vek nad 18 rokov
- ochota pracovať na zmeny (voľné víkendy)

Brigáda je naozaj jednoduchá, tak neváhaj. Zareaguj a my všetko zariadime.

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Košinárová
Tel.: +421918574907
E-mail: poslať životopis
ID: 4810522  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/mesiac