Reagujte bez životopisu

Práca na dohodu (brigádu) v potravinách v STUPAVE s týždenným vylácaním. MZDA 5,5€/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.5,50€/hod. brutto + príplatky za víkend

Popis práce

Hľadáš prácu, kde by si mohol/mohla nastúpiť okamžite a ihneď zarábať? Ozvi sa nám, ponúkame ti brigádu v Stupave s týždenným vyplácaním. Zmeny si s nami dohaduješ vopred, podľa toho, ktoré ti vyhovujú:

Náplň práce:
- práca v pokladni,
- dokladanie tovaru,
- výdaj na obslužnom pulte,
- starostlivosť o tovar a kontrola kvality,
- komunikácia so zákazníkmi,

Zmeny: 8 a 12 hodinové (pondelok až piatok) – 5:30 – 14:00/13:00 – 21:00

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Ponúkame

- týždenné vyplácanie
- zabezpečené bezplatné školenie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- príjemné pracovné prostredie
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
- možnosť výberu zmien
- práca je vhodná aj pre študenta alebo absolventa

Požadujeme

- 18+ rokov
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na počkanie na ktorejkoľvek pošte)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Kollárová
Tel.: +421918574761
E-mail: poslať životopis
ID: 4809697  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.