Reagujte bez životopisu

Pohodová brigáda v Bratislave. Zmeny si dohaduješ ako to vyhovuje tebe. Mame pre teba nenáročnú prácu v oddelení lahôdok

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/ dohoda možná
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.5.50€ brutto + príplatky za prácu cez víkend

Popis práce

Chceš si privyrobiť? Využi našu ponuku, hľadáme záujemcov o prácu lahôdkárka/lahôdkár. Dobre si zarobíš a získaš nové skúsenosti.
voľné zmeny máme v časoch: 05:30 - 14:00 // 13:30 - 20:30.

Náplň práce:
- práca na obsluhovanom úseku
- kontrola trvanlivosti a kvality tovaru
- dopekanie pečiva a tovaru

Ponúkame

- týždenné vyplácanie mzdy
- dlhodobá a stabilná brigáda
- možnosť dohadovania zmien podľa potreby

Požadujeme

- vek nad 18 rokov
- potravinársky preukaz

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Kollárová
Tel.: +421918574761
E-mail: poslať životopis
ID: 4809696  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.