Reagujte bez životopisu

Hľadáme skladníkov do modernej 2 zmennej výroby pri Trnave. Preukaz vystavíme !

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
970 - 1 240 EUR/mesiacPriemerná mzda 1240 € (základná mzda 970 + prémie, osobné ohodnotenie (priemer 110 € - 140 €), 13 plat (I. a II. časť), VZV prémia100€ + koncernový bonus

Popis práce

Poď pracovať do čistej výroby pri Trnave - moderný závod v dobrej lokalite s výbornou autobusovou dostupnosťou a parkoviskom priamo pred areálom: Možnosť pracovať na 2 zmeny alebo iba nočné zmeny.

Náplň práce:
- obsluha VZV
- zásobovanie liniek v pridelenom sektore
- dopĺňanie materiálu, skladovanie paliet, prepraviek
- príprava vozíkov so súpravami materiálu a pod.

Ponúkame

Moderné a čisté pracovné prostredie
Školiace centrum pre nových pracovníkov
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Volné víkendy
Nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
Zastávka autobusu priamo pri závode
Nápoje na pracovisku zabezpečené

Požadujeme

- preukaz VZV obnovíme, vystavíme a zabezpečíme ZADARMO
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis