Reagujte bez životopisu

TOP ponuka kontrolóra kvality v Leviciach - brigádne aj na živnosť s nástupom IHNEĎ.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
825 - 1 400 EUR/mesiacBRIGÁDNE 5,50€/hod + zák.príplatky za nočné 1,72€. ŽIVNOSŤ 9€/hod + príplatky za nočné a sobotu 1€/hod, nedeľa 1,5€/hod, sviatok 2,5€/hod.

Popis práce

Hľadáš si stabilnú brigádu alebo máš otvorenú živnosť? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť ako rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti na pozícií kontrolóra kvality.

Náplň práce:
• vizuálna kontrola výrobkov (tlmiče, malé diely..)
• evidencia kontroly
• práca v stoji a na 3 zmeny

Ponúkame

• práca v stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
• práca vhodná pre mužov aj ženy
• mzda načas

• mzda SZČO: základ 9€/hod + príplatky
+ noc 1 €/hod
+ sobota 1 €/hod
+ nedeľa 1,5 €/hod
+ sviatok 2,5 €/hod

Požadujeme

• ochota pracovať na 3 zmeny
• spoľahlivá dochádzka
• dobrý zrak

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Behúnová
Tel.: +421908736327
E-mail: poslať životopis