Reagujte bez životopisu

Fajn práca priamo v Trnave - pracovník v strojárenskej výrobe, mzda od 1300€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
836 - 1 300 EUR/mesiacod 1300€ Brutto + ZP

Popis práce

Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť vo výrobnej v spoločnosti priamo v Trnave. Výborná mzda vďaka práci v nepretržitej prevádzke. Nejde o prácu pri páse na prestávku môžete íst kedy potrebujete. V prípade Vášho záujmu Vám môžeme vyplatiť priebežne zálohu.

Náplň práce:
- nenáročná kontrola kvality výrobkov
- práca vhodná aj pre absolventov
- jedná sa o výrobu dielov zo základných surovín
- pracuje sa 7,5 hod, v 4-zmennej prevádzke

Ponúkame

- nárok 13. plat, semestrálne bonusy a iné prémie
- žiadna prax nie je potrebná, na prácu Vás zaškolíme
- chutné stravovanie na všetkých zmenách
- príspevok na cestovné
- bezproblémové parkovanie pred areálom
Nástupnú mzdu tvorí:
• základná mzda – 836 €
• dochádzkový bonus – 90 €
• príspevok na cestovanie – 20 €
• prémie – max 25 % zo základnej mzdy – max 209 €
• príplatky podľa Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy – za prácu v
noci, poobede, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok – cca 283 €
• 13. a 14. plat - vo výške cca 926 € (vyplácaný v mzde za máj a
november)
Možnosť ďalšieho navýšenia základnej mzdy podľa platnej kolektívnej zmluvy.

Požadujeme

- hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu
- dobrá fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Bobek
Tel.: +421918713726
E-mail: poslať životopis