Manipulant v sklade bez praxe! S ubytovaním a priemernou mzdou 1350 EUR.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves - Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Od 1 143,1 EUR/mesiac1143.10€ +príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve). Priemerne si zarobíte 1350€

Popis práce

Hľadáme nových kolegov na pozíciu manipulant v sklade. Ozvi sa nám čo najskôr! Pre všetkých, ktorí nastúpia máme pripravený balík benefitov - zabezpečené ubytovanie, vyplácanie záloh, koordinátora, ktorý ťa bude sprevádzať od príchodu do Bratislavy.

Náplň práce:
- vychystávanie dielov podľa objednávok
- vizuálna kontrola dielov

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

- zabezpečíme UBYTOVANIE v Bratislave
- ponuka je vhodná aj BEZ PRAXE
- PRÍPLATKY za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok
- vyplácame ZÁLOHY na mzdu
- vyplácame BONUSY: dochádzkový, motivačný
- STRAVNÉ ako finančný príspevok, ešte pred výplatou priamo na váš účet

Požadujeme

- práca vhodná pre mužov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sodomka
Tel.: +421918574783
E-mail: poslať životopis
ID: 4809097  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 143,1 EUR/mesiac