Pracovník služieb zákazníkom v Bratislave. Mzda 1 100€/brutto.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100

Popis práce

Si komunikatívny a rád pracuješ s ľuďmi? Neváhaj a zašli nám svoj životopis! Máme pre teba prácu na zákazníckom oddelení v Bratislave.

Pracovná náplň:
-komunikácia so zákazníkom (email+ telefón), poskytovanie informácií, riešenie dotazov, podpora
-príjem a vybavenie požiadaviek zákazníkov a sťažností
-spracovanie objednávok v interných systémoch, interné evidencie
-spolupráca s ostatnými oddeleniami

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti
- pravidelná pracovná doba, len pondelok - piatok
- kompletné zaučenie
- práca vhodná aj pre absolventa
- príspevok na dopravu 20€

Požadujeme

- bezúhonnosť
- dobrá znalosť práce s PC (MS Office balíček)
- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup
- prozákaznícka orientácia, zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod tlakom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Ondrijová
Tel.: +421905259589
E-mail: poslať životopis