Reagujte bez životopisu

Nenáročná brigáda v obchode v Ivanke pri Dunaji

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5,00 brutto/hod. + príplatky podľa zákonníka

Popis práce

Práca na pokladni spojená s dokladaním tovaru v obchodnom reťazci v Ivanke pri Dunaji.

Náplň práce:
- práca na pokladni
- dokladanie tovaru
- iné činnosti na predajni podľa zadania vedúceho
- ranné zmeny približne od 5,30-13,00 a poobedné zmeny približne od 13,00-20,30 - úprava časov možná

Ponúkame

- týždenné vyplácanie
- výber pracovných zmien
- brigáda vhodná aj popri štúdiu, inej práci
- priamo v Ivanke pri Dunaji

Požadujeme

- 18+
- potravinársky preukaz
- skúsenosti s prácou v obchode vítané

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Žiaková
Tel.: +421917745919
E-mail: poslať životopis
ID: 4808245  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.