Reagujte bez životopisu

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do výrobnej spoločnosti v Trnave - operátor/ka výroby. Mzda okolo 1200€ + 13. aj 14. plat!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 970 EUR/mesiacZarobíte 1200€ za mesiac + 13. a 14. plat!

Popis práce

Hľadáte jednoduchú prácu v čistom prostredí, ktorú zvládnete? Máte v sebe technického ducha? Stačí, aby ste boli manuálne zruční a prácu máte zaručenú. Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Prax nie je potrebná. ☝Vhodné pre mužov aj ženy.☝ Nástup je možný ihneď.

Náplň práce:
➡ montovanie dielov do áut
➡ zapájanie káblov a konektorov

- pracuje sa na 2 zmeny (ranná, poobedná)

Ponúkame

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatná doprava
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- teplá strava v jedálni
- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- pracuje sa na 2 zmeny - dočasná zmennosť ( v máji/júni plánovaná 3-zmenka)
- pracovné oblečenie (aj vám ho operieme)
- osobné ohodnotenie až do výšky 280€
- 13. a 14. plat

Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..

Požadujeme

☝ vek 18 rokov
☝ ochota pracovať aj v nadčasoch

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis