Hľadáme pracovníkov do výroby v Hlohovci. Mzda až 1150 €, bez praxe, aj pre absolventov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 150 EUR/mesiacPriemerná mzda 1150 € ( Základná zložka mzdy 5,80 €/hodina + príplatky a bonusy)

Popis práce

Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť v stabilnej spoločnosti priamo v Hlohovci. Skúsenosti nie sú potrebné, na všetko Vás zaučíme.

Náplň práce:
- práca s ľahkými plastovými dielmi (montáž, balenie, skrutkovanie..)
- vhodné pre mužov, ženy i absolventov
- práca na 3 zmeny

Ponúkame

- školiace centrum pre nových pracovníkov
- jedáleň priamo v závode
- možnosť záloh
- moderné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie, čistenie zabezpečené
- do práce sa ľahko dostanete pešo aj na bicykli
- možnosť posunúť sa aj na vyššiu pozíciu

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- skúsenosti nie sú podmienkou, stačí len ochota učiť sa

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis