Dispečer vnútroštátnej kamión. Dopravy, voľné víkendy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Popis práce

Máte skúsenosti ako dispečer dopravy alebo z obdobnej pozície a chceli by ste pracovať pre úspešnú logistickú spoločnosť? Potom nás určite kontaktujte a staňte sa súčasťou fajn kolektívu ako dispečer, ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie. Nástup je možný podľa dohody.

Náplň práce:
- Plánovanie vozidiel v rámci regiónu
- Optimálne vyťažovanie vozidiel a ich organizácia
- Sledovanie priebehu prepráv
- Monitorovanie polohy prepravných vozidiel
- Komunikácia s vodičmi počas prepravy
- Administratívne činnosti v súvislosti s dopravou
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Plánovanie hlavných liniek v rámci Slovenska

Ponúkame

- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa praxe
- Stravenkový paušál
- Možnosť jazykových kurzov
- Voľné víkendy, práca je iba po-pia
- Firemné teambuildingy
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Mladý, dynamický kolektív
- Možnosť kariérneho rastu

Požadujeme

- Ochotu pracovať na dve smeny (5.00 - 13.30 a 9:00-17.30 - striedanie po týždni)
- Skúsenosť na obdobnej pozícii alebo z oblasti kamiónovej dopravy
- Mierne pokročilú znalosť anglického jazyka
- Schopnosť práce v MS Office

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pospíšilová
Tel.: +420739249904
E-mail: poslať životopis