HR asistent/ka - recruiter-príležitosť aj pre juniorov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
8,94 EUR/hod.

Popis práce

Baví vás práca s ľuďmi a ovládate anglický alebo nemecký jazyk? Máte aspoň základné skúsenosti s náborom zamestnancov a hľadáte pestrú prácu v príjemnom prostredí? Ozvite sa nám, hľadáme nového člena personálneho oddelenia! Nastúpiť môžete ihneď.

Náplň práce:
- Tvorba a správa inzerátov
- Preselekcia kandidátov
- Organizovanie pohovorov s uchádzačmi
- Vedenie online a osobných pohovorov
- Správa siete LinkedIn

Ponúkame

- Stravné lístky
- Flexibilný pracovný čas
- Príležitostnú možnosť Home Office
- Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti

Požadujeme

- Aspoň malé skúsenosti na podobnej pozícii
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a proaktívny prístup

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pospíšilová
Tel.: +420739249904
E-mail: poslať životopis
ID: 4807171  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 8,94 EUR/hod.